Aldığı ödüler için ev yaptırıyor ebru yaşar – Kumburgaz Fm

Aldığı ödüler için ev yaptırıyor ebru yaşar

Aldığı ödüler için ev yaptırıyor ebru yaşar
  • 0
  • 1129
  • 11 Mayıs 2022
  • +
  • -

Quality of Magazine dergisi, 13. yılını Maslak Cahide Palazzo’da kutladı. Birçok ünlü ismin akın ettiği gecede aynı zamanda 40 ödül dağıtıldı.

Ebru Yaşar ‘Yılın En İyi Albümü’ ve ‘En İyi Düet’ ödüllerini aldı. Aldığı ödülleri koymak için bir ev yaptırdığı konuşulan Yaşar “Vallahi astarı yüzünden pahalıya geldi arkadaşlar. Ben zaten evi yaptırana kadar ödüller de maşallah artıyor. Oraya bir dolap yaptır buraya dolap koydur derken bayağı bir masrafa soktu beni. Yakında yer kalmayacak. Evi değiştirebilirim” dedi.

Ebru Yaşar İbo Show’a konuk olmasının ardından merak ediliyor. Yaşar pop, arabesk-pop sanatçısıdır. 43 yaşındaki sanatçı aslan burcudur. Peki, Peki, Ebru Yaşar kimdir? Ebru Yaşar nerelidir? İşte Ebru Yaşar biyografisi…

EBRU YAŞAR KİMDİR

Ağrılı memur bir ailenin çocuğu olan Ebru Yaşar, 8 Ağustos 1977’de Ankara’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul’a geldi ve müzik hayatına başladı. İTÜ Türk Sanat Müziği Bölümü’nden mezun oldu. 1995 yılının Mayıs ayında Ebru Yaşar Bu Sahilde adlı ilk albümünü Burhan Çaçan’ın şirketinden piyasaya çıkardı. İkinci klip “Vurulur Düşlerim” şarkısına çekildi.

1999 yılının Şubat ayında İbrahim Tatlıses’in yardımıyla Ebru Yaşar “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” adlı şarkısını piyasaya sürdü. Bu şarkı Türkiye genelinde büyük bir etki yarattı ve sanatçı kendini Türk müzik piyasasında ispatladı.

4 sene sonra yani 2003 senesinin Mayıs ayında Yaşar “Aşkımız Buraya Kadar” adlı albümünü çıkardı ve bu albümünden “Aşkımız Buraya Kadar”, Yeminim Var” ve “O Değil” gibi birçok hit şarkıya imza attı. 2006 senesinin Haziran ayında Yaşar “Yeşillenirim” adlı albümünü piyasaya sürdü. Bu albüm Ebru Yaşar’ın en çok satan albümlerinden biri oldu.

27 Ekim 2008 tarihinde sanatçı İsmail YK ile düet yaptığı “Seni Seviyorum” adlı şarkıyı piyasaya çıkardı. Yeni albümüyle kendinden söz ettiren Ebru Yaşar “Seviyorum Seni” albümünün ikinci klibini hareketli “Eğer” parçasının yeni versiyonuna çekti. Son Olarak Sinan Akçıl imzalı “Kararsızım” adlı şarkıya klip çeken Ebru Yaşar yeni albüm hazırlıklarına da başladı.

24 Haziran 2011 Ebru Yaşar yeni albümü “Delidir” ile müzik dünyasına dönüş yaptı. Üç dilde (Türkçe, Kürtçe ve Arapça) yorumladığı çıkış şarkısı “Delidir”, üç gün içerisinde elektronik ortamda 57.000 kişi tarafından dinlendi ve izlendi. 2012 yılının Haziran ayında kariyerindeki ilk single çalışması olan “Ağlayamıyorum”u yayınladı. 2013 yılının Nisan ayında “Sanat-ı Ebru” adlı albümünü piyasaya çıkardı.

Aralık 2014 ise sadece dijital platformlarda çıkan “Cumartesi” isimli single çalışmasını yayımlamıştır. 17 Mayıs 2017’de yeni albümü “Haddinden Fazla”yı çıkardı. Albümün çıkış şarkısı Gülden Mutlu’ya ait “Nasıl Uyuyorsun” kliplendirildi.Aynı albümün son klibi Öldüm Sahiden adlı şarkıya çekildi. Daha sonra tekli single Tan Taşçı imzalı Cumartesi single çıkardı.

EBRU YAŞAR’IN EŞİ NECAT GÜLSEVEN KİMDİR

Necat Gülseven, 1980 yılında Diyarbakır Bismil’de dünyaya geldi. Eğitimine Diyarbakır’da başladı. Daha sonra İstanbul’a geldi. Genç yaşlarda iş hayatına atılan Necat Gülseven ilk olarak kendi adını taşıyan bir turizm şirketi kurdu. 26 Haziran 2015 tarihinde ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden 14 Şubat 2017 yılında ikiz çocukları oldu. Çift çocuklarına Hasan Poyraz ve Ebru Su adını verdi.

EBRU YAŞAR ALBÜMLERİ

1995: Bu Sahilde

1997: Sevenler Ölmez

1999: Seni Anan Benim İçin Doğurmuş

2003: Aşkımız Buraya Kadar

2006: Yeşillenirim

2008: Seviyorum Seni

2011: Delidir

2013: Sanat-ı Ebru

2017: Haddinden Fazla

Single’ları

2012: “Ağlayamıyorum”

2014: “Cumartesi”

2019: “Alev Alev”

2020: “Kalmam”

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm