Ben bu cihana sığmazam ne zaman başlıyor – Kumburgaz Fm

Ben bu cihana sığmazam ne zaman başlıyor

Ben bu cihana sığmazam ne zaman başlıyor
 • 4
 • 269
 • 16 Ağustos 2022
 • +
 • -

Yaz ayı sona ererken bir taraftan yeni diziler çekiliyor. Bu diziler arasında iddialı bir dizi ben bu cihana sığmazam. Adlı dizi çekiliyor hummalı bir çalışma içinde olan bu dizide dizi sezonuna yetiştirilmeye çalışıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM NE ZAMAN YAYINDA OLACAK.

Oktay kaynarca nın baş rolünde yer aldığı, ve cezayir adı ile dizide yer alan kaynarca. Oldukça aksiyon gerilim heyecan dolu sürükleyici. Heyecan ile izlenecek bir dizi ile yeniden yeni sezonda ben bu cihana sığmazam adlı dizi ile dönüyor.

Cezayir ismi ile dizide başrol oktay kaynarca olunca ve dizi iddialı olunca oyuncu kadrosuda. Şimdiden merak konusu oldu. Bir birinden usta oyuncuların ve yeni jenerasyon parlamaya isim yapmaya. Başlayan oyuncuların yer aldığı bu dizi heyecan yaratmaya başladı çoktan.

Dizi Oyuncu ve karekterlerini görmek için tıkla.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

4 adet yorum - “Ben bu cihana sığmazam ne zaman başlıyor”

 1. Dizi sanki byük bir sır varmış gibi her şeyini basından saklıyorlar. Oyuncu kadrosu belli karekterleri belli. Her nedense ne zaman yayınlanacak? Bir tek o sır.

 2. Büyük bir dizi kadro güçlü kendini
  spatlamış oyuncuların yer aldığı. Ben bu cihana sığmazam adlı dizi şimdiden dizi sektörüne rekabet getirecek.

 3. İlk bölümleri dizinin gidişatını belirleyecek her yeni bölümde yeni oyuncular ve yeni karekterler katılacak. Dizi oyuncuları arasında Mert Kırlak canlandıracağı George Bagnall. Krekteri dizi içinde yabancı bağlantıları birazda ajan ların olacağı izlenimi veriyor.

 4. Işıl Yücesoy Gülendam rolü ile bu dizide rol alırken nasıl bir karektere bürüneceği merak konusu. Bağrı yanık bir anne mi olacak yoksa Zengin bir kadın olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm