Bir kap mama bir tas su kampanyamıza dahil ol – Kumburgaz Fm

Bir kap mama bir tas su kampanyamıza dahil ol

Bir kap mama bir tas su kampanyamıza dahil ol
  • 7
  • 309
  • 24 Temmuz 2022
  • +
  • -

Dünya insanlar ve tüm canlıların yaşam alanıdır. Evet insanlık doğaya çok zarar verdi. Hayvanlar avlanamaz oldu. Yemek bulmakta güçlük çekiyorlar. Birde üstüne bazı insanların şiddetine maruz kalıyorlar.

Bir kap mama bir tas su kampanyamıza dahil ol.

İnsanlık canlıların yaşam allanlarını yok ederken ellerinden alırken sokaklarda yaşamak zorunda kalan kedi köpek kaplumbağa kirpi gibi canlılar. Artık avlanamaz oldular. Yemek bulamazken biz insanların yardımı olmadan yiyecek hatta içecek su bulamıyorlar. Parolamız bir kap mama bir kap su. Düşünceleriniz yazımızın altında yer alan yorum yap kısmında duygu düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Sosyal medya hesaplarınızda gruplarda paylaşın.

Yaz ayı kavurucu sıcak ve hayvanlar hem aç hem susuz. Sende kumburgazfm başlatmış olduğu bir kap mama bir tas su etkinliğine katıl. Yapmış olduğun bu güzel davranışın resmini çek gerekli bilgiler ile bize whatsaapp iletişim hatımıza gönder. Hangi ildesin hangi semt ve  şehirdesin hiç bir önemi yok tek önemli olan bu duyarlı davranışa katılmak olsun. Ve biz bu iyilik hareketini sizin verdiğiniz görsel ve resimler ile burada paylaşalım.

Whatsaapp iletişim no : 0536 293 4762

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

7 adet yorum - “Bir kap mama bir tas su kampanyamıza dahil ol”

  1. Bu kampanya ya ilk dahil olan biz kumburgaz fm radyo olduk. Sizlerinde bu konuya duyarlı davranmanızı rica ediyoruz. Kimseden para yardım toplamıyoruz. Herkes kendi yardımını kendi yapıyor direk hak sahiplerine.

  2. Bende katılıyorum bu güzel etkinliğe sokağın yanına bir kap su biraz mama bıraktım 5 kilo mama aldım. Bitene dek verecem. Teşekürler duyarlı haber radyo mizk kanalı kumburgaz fm radyo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm