Bölgemizde yaşanan olaylar ve haber turu – Kumburgaz Fm

Bölgemizde yaşanan olaylar ve haber turu

Bölgemizde yaşanan olaylar ve haber turu
  • 0
  • 381
  • 21 Aralık 2022
  • +
  • -

Büyükçekmece pınar tepe mahallesi maddi hasarlı tırafik kazası yaşandı. kaza sonrası sürücüler arasında tartışma yaşandı.

Büyükçekmece de bir AVM de müşteriler ile tartışma sonrası olaya avm güvenlikçileri müdahale ederek olay çıkartanları. AVM Dışına çıkartmışlar.

Büyükçekmece belediyesi tarafından düzenlenen tiyatro oyunu oldukça yoğun ilgi duyuldu. Başrol oyuncuları arasında oya başar,begüm birgören,  ebru kural. Plastik aşklar tiyatro oyunu kültür park kervan sarayda izleyicileri ile buluştu.

Tepecik mahallesi maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Tepecikte yine bir tır hafif bir kaza yapmış dorsede bulunan bir bölüm yükü yolla dökülmüş.

Büyükçekmece güzelce’de şükran 1 sokak’ta bir doğalgaz bağlama işlemi sırasında. Gaz kaçağı yaşanması sonucu olay yerine itfaye sağlık ekipleri çağrıldı. İgdaş hamen olay yerine ekipleri yönledirip daha büyük bir tehlike yaşanmadan olaya müdahale edip gaz kaçağını kesti.

Mimaroba kavşakta maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Kumburgaz’da bir sitede çamaşırlıkta asılı çamaşırları aldığı ve polis ihbar edilen kişinin iki defa gelip çamaşır aldı. Balkon camından uzanıp meyveleri masadan alıp uzaklaştığı iddia edilmekete.

Güzelce’de bir yaşlı bakım merkezinde çalışan. Ve daha 3 gün önce işe başladığı söylenen. 20 yaşındaki hemşire Minel T. E – 5 Te karşıya geçmeye çalışırken. Servis minübüsü çarpması sonucu 20 yaşındaki hemşire hayatını kaybetti.

Çayırlar mevkisinde türkoba mahallesinde bir evin çatısında yangın çıktı. Rüzgarın şiddeti ile bir anda büyüyen yangına itafaye müdahale etti.kısa sürede kontrol altına alınan yangında ölen veya yaralanan olmadı. Yangın kısa sürede itfaye ekiplerinin müdahalesi ile diğer evlere sıçramadan kontrol altına alınıp söndürüldü.

Mimarsinan iskele bölgesinde bir kişi F.T isimli kişi ağaçta asılı bir şekilde ölü bulundu.

Sabah ilk saatlerinde E – 5 Büyükçekmece ordu evi yakınlarında maddi hasarlı kaza yaşandı

Büyükçekmece cumhuriyet mahallesi şafak sokak ta park yasağı olmasına rağmen araçlar gelişi güzel park edilmesi nedeni ile. Belediye ve hizmet araçları sokağa girmekte güçlük yaşanıyor. 

 

Tepecik te maddi hasarlı kaza sonucu trafik kilit noktaya ulaştı. Araçların olay yerinden kaldırılması sonrası trafik normal seyrine döndü.

Türk iş sendikası asgari ücret için 9000 TL dışında hiç bir teklifi kabul etmeyiz. Ve o masada oturmayız açıklaması yaptı.

Çatalca yolundu yaşanan kazada bir un yüklü tır önce bir otomobile çarptıktan sonra bariyerleri aşarak  devrildi. Tır ve otomobilde büyük ölçüde maddi hasar meydana geldi.

 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm