Bu hafta bölgemizde yaşanan olaylar büyükçekmece haber – Kumburgaz Fm

Bu hafta bölgemizde yaşanan olaylar büyükçekmece haber

Bu hafta bölgemizde yaşanan olaylar büyükçekmece haber
  • 0
  • 492
  • 14 Ocak 2023
  • +
  • -

Büyükçekmece haberleri derlediğimiz güncel büyükçekmece haberleri. İlk haberimiz büyükçekmece güzelce pazarı sokağında. Bir otomobil yol kenarında bulunan ağaca çarpmış. İki kişi hafif yaralanırken araç içi eyirbeklerin açılması. Araç süratli olduğundan kaynaklı bir kaza olduğu göstermekte.

Kamiloba selanik caddesinde maddi hasarlı kaza meydana geldi. O bölgede sıkça trafik kazası meydan geldiği için oraya yetkililerin gerekli. Çalışmaları yapmaları varsa eksiklik giderilmesi önem arz eden bir bölge.

Büyükçekmece mimarsinan yan yolda bir araç motorsiklet sürücüsüne çarpması. Sonucunda sürücü yol kenarında ambulans beklerken yerde yaralı bir şekilde kaldı.

Karaağaç ta hırsızlar girdikleri bir binada akulü aracı alıp kayıplara karıştılar. Girmek için bahçe kapısını uzun süre açmak için uğraşan hırsızlar sonunda amaçlarına ulaşıp akülü aracı bina içinden alıp kayıplara karıştılar.

Gece geç saatlerde sebebi bilinmeyen bir nedenle iki kişi. Arasında tartışma itekleşme yaşandı.

Geçtiğimiz yıl Kumburgaz  PTT kampı üst geçitte yaşanan elim trafik kazasında. Daha hayatının baharında olan 3 öğrenci. Yaşanan tarafik kazası sonrası hayatını kaybetmişti. Yine aynı noktada öğrenciler yol kenarında dolmuş otobüs bekliyor. Bazıları kaldırımdan inerek yolla doğru bekleme yapmaya devam ediyor. Bir diğer önemli ve önlem alınması gereken konu. Ptt kampı üst geçiti kullanmayan öğrenciler E -5 yoldan geçerek hem tırafiği tehlikeye atıyor. Hemde yaşamlarını buna yapılması gereken. Gidiş geliş olan e-5 yolun ortasına bariyer aralarına. Çit çekilerek önlem alınması.

Mimaroba iş bankası önünde motorsikletli sürücüye bir aracın çarpması sonucu. Motorsiklet sürücüsü yaralanırken kaza yerinde tartyışma yaşandı.

Celaliye’de bir araç aydınlatma direğine çarptı. Kaza sonucu sürücü yaralanırken durumu iyi olduğu bilgisi geldi. Hmen ardından celaliye ışıklarda maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Büyükçemece basketbol takımı beşiktaş basketbol takımı ile yapmış olduğu basket maçında. Baçın başından sonuna dek üstyün Oynayan. Büyükçekmece basketbol takımı beşiktaş basketbol takımını farklı yenmeyi başardı. Büyükçekmece basketbol takımı 82 Beşiktaş basketbol takımı 69.

ÖĞRENCİ olaylarında. Artış göstermekte. Bu nedenle vatandaşların bir çoğu hırsızlık vakalarını polise. Bildirirken bir çoğu önemsemiyor. Genelde küçük çaplı hırsızlıklar olsada bu hırsızlık olayını. Madde bağımlılar ekseri yapmak oldukları söylenmekte.

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm