Büyükçekemce haber turu büyükçekmece son haber – Kumburgaz Fm

Büyükçekemce haber turu büyükçekmece son haber

Büyükçekemce haber turu büyükçekmece son haber
  • 0
  • 300
  • 29 Kasım 2022
  • +
  • -

Büyükçekmece son yaşanan haberlerin derlediğimiz haber turumuz. İçin bölgemizde yaşanan olayları haberleri sizler için toplayıp paylaşıyoruz. Siz okuyucularımızın bölgenizde yaşanan haber değeri taşıdığına inandığınız haberleri. Bize ınstagram whatsaapp hatımızdan ilete bilirsiniz.

İlk haberimiz E- 5 mimarsinan devlet hastanesi yol üzerinde bir kamyonet ile doblo tarzı iki aracın karıştığı maddi hasarlı bir trafik kazası yaşandı.

Kumburgaz Dalgıç sitesi önünde E – 5 karayolunda 3 aracın karıştığı maddi hasarlı trafik kazası yaşandı. Araçlarda hasar olurken sürücülerden biri hastaneye kaldırıldı.

İBB İstanbul içme suyuna %25 zam yaptı.

Tepecik te korkutan olay, Bir orta okulda kimyasal bir kolinin yere düşmesi sonucu. Labratuvar ortamında olduğu tahmin edilen olayda. İki öğrencinin hafif yaralandığı söylenmekte.

Muratçeşme mahallesinde çıkan kavga sonucunda bir kişi yaraladı. Olay yerine gelen ambulans yaralıyı hastaneye kaldırdı. Polis olaya karışanları araştırıyor.

Kumburgaz da genç çocuklar arasında bıcak çekme ve sonucunda kovalamaca yaşandı. Olaya karışan gençler bir çocuğun kendilerine bıçak çektiği. İçin kumburgazda başlayıp bahçelievler mahallesi gençler kırahathanesinin oraya sığınan bıçak çeken çocuk daha sonra oradan’da kaçarak uzaklaştı. Çocuk kaçtıktan sonra diğer gelen gençler çocuğu tekrar kaçarken fark edince peşinden koşmak isteselerde orada bulunanlar buna engel oldu.  Daha sonra olay yerine polis gelince gençler dağıldılar.

Atirüs avm önünde yan yolda iki yolcu minübüsü ve bir harfiyat kamyonunun karşıtı maddi hazasrı kaza yaşandı. Kaza sebebi ile avm önündeki yan yol tamamen trafiğe kapandı.

Tepeçik mahalle arasında bir tilki yiyecek araken görüldü. Sokak aralarında çöpleri dolaşan tilki bir süre sonra ortadan kayboldu.

Sabah saatlerinde 06 :00 gibi E – 5 Mimaroba total benzin istasyonu önünde bir otomobil yol kenarındaki. Direğe kafadan çarpması sonucu araç sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.

Tem otoyolu kumburgaz mevkisi maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Yine bir maddi hasarlı kaza rose marine sitesi önünde iki aracın karıştığı bir trafik kazası meydana geldi.

Büyükçekmece çarmıklı cadesinde maddi hasarlı yaşanan trafik kazası. Sonrası taraflar arasında tartışma yaşandı.

Bölgemiz son haberler. Büyükçekmece haber. Güne damga vuran olaylar.

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm