Büyükçekmece 23. uluslararası festival ne zaman – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece 23. uluslararası festival ne zaman

Büyükçekmece 23. uluslararası festival ne zaman
 • 1
 • 205
 • 1 Temmuz 2022
 • +
 • -

23 Yıldır düzenenlenen 23. uluslar arası kültür ve sanat festivali. 29 Temmuz 6 Ağustos tarihlerinde yapılacaktır. Festival programı belli olmadığı ve kısa zaman sonra bu bilgi paylaşılacaktır.

23. Uluslar arası kültür ve sanat festivalinde dört ünlü ismin konser vereceği ve konser saatleri ve saatleri. Açıklanınca buradan siz kumburgaz fm radyo dinleyicileri ile paylaşılacaktır.

BÖLGEMİZDE YAŞANAN DİĞER OLAY VE HABERLER.

 1. Büyükçekmece belediyesi zabıta ekipleri sahillerde denetimleri sıklaştırdı. Sahilde izinsiz şemşiye şezlong kiralayanlara göz açtırmıyorlar.
 2. Kumburgaz ara caddeleri ve yan yol kaldırımlar çok kötü olduğu yönünde bize ulaşan kumburgaz halkının bir an önce buralarda çalışma yapılmasını talep ediyorlar.
 3. Büyükçekmece turgut özal bulvarında maddi hasarlı kaza yaşandı. Yaralı yok sadece maddi hasarlı kaza oldu.
 4. Büyükçekmece’de bir esnaf bir apartmanda ayakabıları çalmaya çalışan hırsızı yakalayıp polise teslim etmiş.
 5. Güzelce fıratpen yolu üzerinde cem evi yanında motorsikletli bir genç kaza yaptı. Kaza zede gencin durumu ağır olduğu bilgisi var.
 6. Güzelce meydanda bulunan atatürk parkı yol kenarında. Fazla alkol aldığı iddia edilen bir kadın baygınlık geçirdi. Olay yerine 112 acil çağrıldı.
 7. Düngece mimaroba’da sebebi belli olmayan bir kavga yaşandı.
 8. Kumburgaz çağlayan sokakta özelikle cuma günler toz dan nefes alamakta güçlük çekiyoruz. Diyen bir dinleyicimiz. Sesinizi duyurmaya çaba sarf edeceğiz. Mıcır dan kaynaklı bir durum asfalt isteniyor.
 9. Büyükçekmece belediyesi kumburgaz Celaliye selimpaşa da asfalt çalışmaalrı yapıyor.
 10. Bu sabah zabıta ekipleri kumburgaz sahilde şemşiyelerin ve şezlongları kaldırmaları yönünde site sakinlerine uyarıda bulunmuş.
 11. Çarmıklı caddesinde yol yapım peyzaj kaldırımlar yenileniyor. Büyükçekmece belediye ekipleri hızla işleri bitirmek için çalışmalara son sürat devam ediyor.
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

1 adet yorum var “Büyükçekmece 23. uluslararası festival ne zaman”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm