Büyükçekmece festivali dünya’da konuşuluyor – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece festivali dünya’da konuşuluyor

Büyükçekmece festivali dünya’da konuşuluyor
  • 0
  • 173
  • 3 Ağustos 2022
  • +
  • -

23. Büyükçekmece uluslararası kültür ve sanat festivali bir birinden güzel etkinlik konser açık hava sinema akşamları. İle büyükçekmece’liler güzel vakit geçirirken. Ülkemizi dünyaya tanıtan dünyanın en güzel festivalleri arasında ilk sırada yer aldı. Ve en önemlisi 64 ülkenin katılım sağladığı bir festival olarakta. Dikkate alınması gereken ve önemsenmesi gereken başarılı bir organizasyon oldu.

Büyükçekmece belediyesinin özveri ile bu etkinliğe kusursuz bir şekilde hazırlandığı. Başarılı geçen bir festival olarak dünya gündeminde yer alırken ülkemizde de artık haberlere konu olan ve başarılarının anlatıldığı bir festival olduğu tescillenmiş oldu. Böylesi büyük çapta bir etkinlik baktığımızda genel olarak. Hiç bir aksilik olumsuzluk yaşanmadan neşe ve huzur içinde gerçekleşmesi. Festivalin ruhuna uygun bir ayrı olumlu nokta.

Büyükçekmece belediyesi başkanı Dr. Hasan Akgün ve tüm ekip arkadaşları ve personeli ile ülkemize güzel ve büyükçekmece halkına neşe dolu güzel bir etkinlik gerçekleştirdikleri. İçin bizde kumburgazfm olarak teşşekür ederiz. Ülkemiz için büyük bir tanıtım oldu. 64 ülke katılımı büyük ve gerçekten takdir edilmesi gereken bir başarıdır.

Büyükçekmece festivalinden kesitler

Başarlı geçen bir örnek festival. Oldu büyükçekmece uluslar arası 23 kültür ve sanat festivali.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm