Büyükçekmece haber bölgemizde yaşanan haberler – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece haber bölgemizde yaşanan haberler

Büyükçekmece haber bölgemizde yaşanan haberler
  • 0
  • 225
  • 3 Şubat 2023
  • +
  • -

Büyükçekmece haber ilk haberimiz celaliye ışıklarda yaşanan maddi hasarlı kaza yaşanması. Bu ışıklarda sürekli kaza meydana geliyor bunun için önlem alınması gereken bölgelerden birisi celaliye ışıklar.

Büyükçekmece avm önünde kaza meydana geldi yaralı şöför hastaneye kaldırıldı.

Büyükçekmece fatih mahallesinde bir AVM terasından. 19 Yaşında olan Sultan Altınışık atlayarak intihar etti. İntihar eden genç kızın neden böyle yaptığı konusunda bir bilgi yok.

Büyükçekmece adliye’de iki aile arasında yaşanan kavgada bir kişinin parmağı koptu. Olaya polis müdahale etti.

İstanbul’a yılın ilk karı çamlıcada görüldü. Bölgemizde ise ilk kar gece geç saatlerde kısa süreliğinede olsa bir gün sonra yağdı.

Büyükçekmece çatalca yolunda mmaddi hasarlı kaza meydana geldi. akasxsds ysrslsnms yaşanmazken araçlarda maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Atatürk mahalesinde boşaltılan bir binanın çatısına çıkan. Geri dönüşüm toplayan kişiler hayatlarını tehlikeye atarak geri dönüşüm malzemelerini söktüler.

S rampa denilen bölgede gece başlayan kar nedeni ile. Kayganlaşan yolda bir tır yoldan çıktı. Kaza meydana geldi.

Ak parti büyükçekmece ilçe başkanı ve önetim kurulu üyeleri ile birlikte. Mimarsinan mahallesinde askere gidecek gençler ile bir araya geldiler.

Mimaroba’da maddi hasarlı kaza meydana geldi. Araçlardan birinde maddi hasar oranı diğerine nazaran daha fazla olduğundan araçlar çekici ile kaza yerinden kaldırıldı.

Mimarsinan kavşağında maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Tepecik mahallesinde yine tilki ortaya çıktı. Aç kalınca çöplere dadanan tilki uzaktan bir kez daha görüntülendi.

Sabah saatlerinde güzelce esinel caddesinde 3 aracın karıştığı maddi hasarlı kaza meydana geldi. Kazaya karışan araçlardan biri büyük ölçüde maddi hasar alırken diğer araçlar az hasarlı kazayı atlattı.  3 araç halk otobüsü ikide binek araç çarpişması sonucu yaşandı.

Bir diğer kaza haberi güzelce alt geçitte yaşandı. Maddi hasarlı kaza bir sürücünün ters istikametten alt gçide girmek istemesi sonucu maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Sinanoba da maddi hasarlı kaza meydana geldi.  Kazada bir araç refuje çıktı asıllı kaldı.

Bahçelievlerde meydana gelen halk otobüsü kazasında bir kişi hayatını kaybederken 6 kişi yaralı kurtuldu. Olayda ölen kişinin bir bayan olduğu bilgisi var medyada.

Sizlerde gönüllü kumburgazfm haber muhabiri olabilirsiniz. Çevrenizdeki olayları bize iletin.

Sosyal medya hesabımız ınstagram. kumburgaz fm takip ederek bize destek olun.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm