Büyükçekmece haber turu bölgemiz son dakika haberleri – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece haber turu bölgemiz son dakika haberleri

Büyükçekmece haber turu bölgemiz son dakika haberleri
  • 0
  • 188
  • 14 Nisan 2023
  • +
  • -

İlk haberimiz mimaroba merkezde bir kamyon ters şeride girmiş. Ve yoğun trafik yaşanırken zaman zaman tartışmalara neden oluyor trafikte.

Celaliye ışıklarda maddi hasarlı kaza meydana geldi. Kaza sonrası trafikte yoğunluk yaşanıyor.

Bu haber kaza kısmı doğru. İddia edilen ise bir çocuğun 18 yaş altı çocuk dediğimiz. Polis otosuna çarpmış ve polis ekipleri tarafından göz altına alındığı yönünde.

Muratçeşme mahallesinde iftar sonrası gençler arasında kavga ve ağız dalaşı yaşandı.

Astsubay ordu ev e-5 uzerinde dubaların hatalı dizilmesi neticesinde. Birden fazla maddi hasarlı kaza meydana geldi.

19 Mayıs mahalesinde bir işyerinin camlarına kurşun isabet etmiş. Kurşun birden fazla olunca olay polis tarafından incelemeye alınmış.

Akşam yağmurun etkisi ile atirüs avm önü trafikte yoğunluk yaşanıyor. Alternatif yolları tercih edebilirsiniz.

Büyükçekmece orduevi iski su arıtma tehsisi bölgesinde. İBB Tarafından yapılan atık su arıtma tesisi çalışması nedeni ile köprü üzerinde yol geliş gidiş olarak tek şerite düşürüldüğü için tırafik o bölgede aşırı derece tıkanmaya neden oluyor. Çalışmanın yaklaşık bir ay süreceği ön gürülmek’te.

Trafik sıkışlığı nedeni ile büyükçekmece tepecik yolu üzerinde araçlar rejuje cıkarak karşı şeride geçiyor.

Selimpaşa kavşakta bir araç devirdi. Yan yatan araç bir başka aracın önüne hatalı giriş yapınca çarpma sonucu yan devrildi.

Celaliye ışıklarda maddi hasarlı kaza meydana geldi.

Büyükçekmece eczane durağında yapılan çalışma nedeni ile yolun tek şeride düşşürülmesi neticesinde sık sık maddi hasarlı kazalar meydana geliyor.

Büyükçekmece belediye başkanı Dr. Hasan Akün İBB Meclis toplantısı sonrası meclis üyeleri ile birlikte E – 5 Üzerinde yapımı devam eden İski kanalizasyon hattı alt yapı çalışmalarını yerinde denetleyerek bilgi aldı. 

Kurak Geçen bir kış ayın sonunda barajlar alarm veriyor. Bölgemizi besleyen büyükçekmece gölüde bu kategoride olan ve doluluk oranı son yılların en düşük seviyesine inmiş. Ve susuzlukla geçebilecek bir yaz düşünürken. Son günlerde yağan yağış bir nebzede olsa barajlarda su toplanmasına neden oldu. Büyükçekmece gölü doluluk oranı %31,95 olurken. İstanbul geneli barajların doluluk oranı %44,67 oldu.

KUMBURGAZFM HABER İLETİŞİM WHATSAPP HATTI : 0536 293 4762

Siz değerli kumburgazfm dinleyicilerinin bölgemideki haber değeri taşıyan baherleri bize resim vide ve genel bilgi olarak paylaşırsanız herkesin haberden haberi olur. 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm