Büyükçekmece haber yaşanan son olaylar – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece haber yaşanan son olaylar

Büyükçekmece haber yaşanan son olaylar
 • 0
 • 416
 • 15 Kasım 2022
 • +
 • -

Yine olaylar kaza yangın kavga silahlı yaralanma gibi ve arada. Bir sevindirici haberler ile haber turumuza büyükçekmece bölgesel haberler ile sıraladık.

 1. KAYIP ÇOCUK. Bu haber en fazla önemsediğim bir haber.Tufan Kıraç isimli 6. sınıf öğrencisi kayıp haberi ile güne damga vurdu. Daha sonra bayrampaşa karakolunda olduğu bilgisi sosyalk medyada duyuldu bu güzel bir haberdi.
 2. Güzelce jandarma kampı karşısında bir siyah jip otomobil yol kenarına e -5 te çekmiş ve araçtan dumanlar yükseliyor.
 3. Tepecik te boş olanda kış aylarına girmiş olsakta otluk alanlarda yangınlar yaşanmaya devam ediyor.
 4. Mimaroba da bir cafenin önünde çok sayıda polis ve zabıta ekipleri var.
 5. 10 kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal ettiği kara günümüz. Gazi mustafa kemal atatürk’ün emanet ettiği bu güzel vatanı ona borçluyuz silah arkadaşları ile birlikte bize bir cumhuriyet biraktılar. Rahmetle anıyoruz.
 6. Bu gün mimaroba,Kumburgaz, Celaliye Kamiloba,Sinanoba,Çarmıklı, Güzelce, Mimarsinan, Tepecik, Tepekent ve büyükçekmece merkez ve bir çok noktada çalan sirenler ve korna sesleri. İle hayat 1 dakkika durdu. Atamız için halk saygı duruşuna geçti.
 7. 10 Kasım deve bağırtan yokuşunda sirenlerin çalması ile yolda ilerleyen bir otomobilin aniden fren yapması sonucunda. 8 Aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.
 8. 11 Kasım yine aynı nokta deve bağırtan yokuşu sabah saatlerinde üç aracın karıştığı zincirleme kaza yaşandı.
 9. 11 kasım deve bağırtan rampası bir motorsiklet sürücüsü kaza yapmış olay yerie gelen polis güvenlk tedbirleri alırken acil servis personeli olay yerinde. Yaralı kaza zedeye ilk müdahale sonrası hastaneye kaldırıldı.
 10. 13 Kasım taksim istiklal caddesinde hayin bir bombalı saldırı gerçekleşti. Ölü ve yaralılar var.
 11. Mimaroba fatih market olduğu göbekte aynı gün içinde iki araç yol ortasına yapılan göbekte refuje çıktı. Maddi hasarlı yaşanan bu kazalar. Yuvarlak şekilde yapılan göbek yolu daralttığı. Bu tür kazalar yine yaşanacağı göstermekte. Yetkililerin buraya önlem almaları ve değişikliğe gitmesi gerekmekte.
 12. Mimarsinan mahallesinde dün gece bir sahipli köpeğin bir çocuğu bacağından ısırması. Sonucunda köpek sahibi ve çocuğun ailesi arasında kavga arbede yaşandı. Olay yerine gelen gece bekçileri kavgaya biber gazı ve havaya ateş ederek müdahale etti.
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm