Büyükçekmece kaza haberleri Son olaylar ve haberleri – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece kaza haberleri Son olaylar ve haberleri

Büyükçekmece kaza haberleri Son olaylar ve haberleri
  • 0
  • 403
  • 3 Aralık 2022
  • +
  • -

Çatalca tepecik yol üzerinde duran manavın gece bir araç yaklaşıp. Manav dan soğan, patates,, kavun sebze meyve aracına yükledikten sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.

 

Atirus önünde maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Kazaya bir otomobil ile bir beton mikseri kamyon sebep oldu. Kaza maddi hasarlı atlatıldı.

Kamiloba yolda yürürken ayağı takılıp yere düşen yaşlı biri burnu kırıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı hastaneye kaldırdı.

Muratçeşme de bir parkın yeni müdavinleri inekler oldu. İnekler gün boyu parkta gezinip otladılar.

Tepecikte maddi hasarlı motorsiklet kazası meydana geldi.

Güzelce de bir karganın bir cevizi almaya çalışması uzun süre uğraşmasının ardından cevizi alıp uzaklaştı.

Celaliye de gençler omuzlarına aldıkları müzik hoparlörü ile. Sokaklarda yüksek ses ile müzik dinleyerek dolaştıkları. Ve çevreyi rahatsız ettikleri için uyarılara kulak ardı edip son ses müzik dinlemeye devam ettiler.

S Rampada yaşanan tır arızası nedeni ile trafikte aksaklık yaşanıyor.

Çarmıklı caddesi otomobil motorsiklet kullanıcısına çarpmış. Ve çarpma sonucu yaralanan motorsiklet sürücüsü ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Mimaroba göbekte bir otomobil motorsiklet sürücüsüne çarpmış.

Kış iyiden iyiye kendini his ettirirken yağan yağmurlar bir çok sokak alt geçit ve caddelerde su birikintileri oluşturdu.

Mimaroba’da maddi hasarlı kaza meydana geldi araç sürücü iyi yaralanma yaşanmadı.

Türkiye nin en kolay ücretsiz ilan verilen tek ilan sitesi. Hemen Üye ol anında ücretsiz en fazla ilanı tek seferde ver. Süre olmadan sınır olmadan ücretsiz ilan ver. YEDİ24İLAN.COM Türkiye’nin ücretsiz ilan sitesi. Üye ol ilan ver.

Tüyap rampa dan inişte bir kamyonet. Yağış nedeni ile refüje kayıp ters dönmüş. Olay yerine çekici çağrılmış aracı kurtarma işlemi devam ederken trafikte sıkışma meydana geldi kısa süreliğine.

Tepeciktye prefambrik ahşap ev yüklü tır kaldırımda asılı kaldı. Araç olduğu yerden kurtarılmayı bekliyor.

Kaybolduktan günler sonra kazıda cesedi bulunan Murat Kartal cinayetinde soruşturma tamamlandı 11 şüpheli hakkında ‘tasarlayarak kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edildi Kaybolduktan günler sonra Büyükçekmece’de yapılan kazıda cesedi bulunmuştu. Murat Kartal’ın.

Bu hafta pazar günü celaliye kemal karasu stadında. Kumburgazspor u16 takımı ile gençobaspor u16 maçı oynanacak. Maç saat 14:00’da başlayacak tüm kumburgazspor severleri tirübünde desteğe bekliyoruz. 

 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm