Büyükçekmece sekiz evler sahilde bıçakla yaralama – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece sekiz evler sahilde bıçakla yaralama

Büyükçekmece sekiz evler sahilde bıçakla yaralama
 • 1
 • 403
 • 4 Temmuz 2022
 • +
 • -

Aydınlar caddesi sekiz evler sahilde bıçakla yaralama olayı yaşandı. Yaşanan kavgada 1 kişi kalçasından bıcakla yaralandı. Saldırgan polis tarafından yakalanıp göz altına alındı.  Ve esenyurt’an geldiği söylenen bir kişinin.Bıçakla tartıştığı kişiyi yaraladığı ve. Polis tarafından kaçarken aypa market yakınlarında göz altına alındı. Olayın sahilde yaşanan bir tartışma sonucu çıktığı.

HABER DETAYLARI DEVAMI ŞİMDİ ELİMİZE GEÇTİ.

Aydınlar caddesinde sekiz evler sahilinde yaşanan kavganın boyutları çok daha farklı olduğu az önce bize verilen bilgiler aynen şöyle. Bu olayda kadınlarında darp edildiği, bir kişinin kalçasından bıçakla yaralandığı. Bir diğer erkek dişi kırıldığı. Dört bayanında bu olayda darp edildiği iddialar arasında. Olaya karışanların esenyurt’tan geldiği yaklaşık on kişilik bir grup oldukları. Yaşanan tartışma sonucunda 4 bayan darp edilirken bir kişini dişi kırılmış ve bir kişi kalçasından bıcaklanmış. Olaya karışanlar göz altına alınırken bıçak kullanan şahısın kaçtığı iddialar arasında.

 1. Yabancılara bazı bölge ve mahallerde ikametgah yasağı getirilirken. Büyükçekmece bu yasaklanan ilçeler içinde yer almadı.
 2. Büyükçekmece sahilde gençler arasında kavga yaşandı. Olayda 3 kişi yaralanırken. Bir kişinin durumunun ağır olduğu söylenmekte. Olaya karışanlar göz altına alındı.
 3. Kumburgaz maddi hasarlı kaza yaşandı. Kazaya karışan kişilerin sağlık durumları iyi.
 4. Büyükçekmece tüyap arasında deve bağırtan yokuşunda. Bir motorsiklet iki otomobilin karıştığı trafik kazası meydana geldi. Olay yerine polis ambulans sevk edilmiş durumda.
 5. Selimpaşa‘da orman yangını çıktı. Neden kaynaklı bir yangın olduğu açıklanmazken. Orada mangal yakanların olduğu yönünde iddialar arasında yer alıyor.
 6. Büyükçekmece 23. uluslararası kültür ve sanat festivalinde. Koray Avcı 5 Ağustos Cuma saat 22:30’de kemal sunal anfi tiyatro’da sahne alacak.

 1. Büyükçekmece 23. uluslararası kültür ve sanat festivalinde. Haluk Levent 4 Agustos  saat 22:00’de Kemal sunal anfi tiyatro’da sahne alacak.
 2. Büyükçekmece 23. uluslararası kültür ve sanat festivalinde. Buray 3 Ağustos Çarşamba 22:00’de Kemal sunal anfi tiyatro’da sahne alacak.
 3. Büyükçekmece 23. uluslararası kültür ve sanat festivalinde. Melek Mosso 2 Ağustos Salı  saat 22:00’deKemal Sunal Anfi Tiyatro’da sahne alacak.
 4. Büyükçekmece 23. uluslararası kültür ve sanat festivalinde. Yeni Türkü 30 Temmuz saat 22:30’de belediye kent meydanında sahne alacak.
 5. Büyükçekmece belediyesi zabıta ekipleri sahillerde denetimleri sıklaştırdı. Sahilde şemşiye şezlong kiralayanlara göz açtırmıyorlar.
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

1 adet yorum var “Büyükçekmece sekiz evler sahilde bıçakla yaralama”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm