Büyükçekmece yaşanan olaylar haberler ve yaşananlar – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece yaşanan olaylar haberler ve yaşananlar

Büyükçekmece yaşanan olaylar haberler ve yaşananlar
  • 0
  • 508
  • 28 Nisan 2023
  • +
  • -

Akşam geç saatlerinde bahçelievler mahallesi aydınlar caddesi üzerinde bir kişi evinde kitli kaldığı için ev de kilitli kaldığı anlaşıldı. Olaya önce komşuları müdahale etmek isteselerde başarılı olamayınca. Olay yerine itfaye ve polis geldi itfaye kısa süre sonra evde kilitli kalan kişiyi kurtardı.

İstanbul geneli yoğun sağnak yağışın etkisinde. Bu yağışlardan oldukça fazla yağış alan ilçelerden biride büyükçekmece oldu. Dizdariye mahallesi cami sokak bölgesi su altında sokaklar göle dönüştü. Su baskınları bazı bölgelerde yaşanıyor.

Yağmur ve tüyap inişte s rampa diye adlandırılan bölgede yine kaza vardı. Büyükçekmece istikametine inişte yolcu taşıyan halk otobüsünün karıştığı bir kaza meydana geldi. Kaza maddi hasarlı olması ve yaralı kimsenin olmaması bir teseli oldu.

Mimaroba da bir evin yağmur nedeni ile su basması sonucunda maddi kayıplar yaşandı ev içerisinde. Büyük ölçüde mobilya ve bazı elektronik cihazlar zarar gördü. Zemin yaklaşık 25 sn su birikintisi ile kaplandı.

S Rampa da kaza yapıp yoldan çıkan tır yağmurun etkisi ile uzaun süre süren çalışma sonucunda bulunduğu yerden kurtarıldı. Trafikte rahatlama yaşandı.

Mimaroba yaşlı bri kişiye motorsiklet çarpması sonucunda yerde kafasını çarpan kişi ambulansın gelmesi ile hastaneye kaldırıldı.

Çatalca büyükçekmece yolunda bir tır ve iki otomobil karıştığı kazada yaralılar ve araçlarda maddi hasar çok büyük olan bir kaza yaşandı.

Mimarsinan mahalesinde 12 yaşında bir kız çocuğu 45 yaşında olduğu iddia edilen şahıs tarafından kaçırıldığı iddia edilmek ile birlikte henüz kızdan ve kaçırdığı iddia edilen kişiden bir haber yok. 

Tepecikte bir binanın çatısında yangın çıktı. Yangına itfaye müdahale ediyor. İtafayenin yangını önce kontrol altına aldıktan sonra yangın söndürüldü. Yangında ölüm veya yaralanma yaşanmaması bir teselli oldu.

Güzelce fıratpen yolunda aşırı süratli olan otomobil yal kenarındaki tarlaya takla atarak uçtu.

Muratçeşme mahalesi kavşakta maddi harasarlı trafik kazası meydana geldi. kazada araç şöfürleri yara almadan kazayı atlattılar.

Mimarsinan e-5 köprü altında madi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Kaza sonrası bölgede trafikte yavaşlama meydana geldi.

 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm