Büyükçekmece’de ev ve otomobile silahlı saldırı – Kumburgaz Fm

Büyükçekmece’de ev ve otomobile silahlı saldırı

Büyükçekmece’de ev ve otomobile silahlı saldırı
  • 0
  • 240
  • 2 Kasım 2022
  • +
  • -

Büyükçekmece’de uzun namlulu silahla bir ev ve araca yönelik saldırı Saldırıda AK Parti Büyükçekmece üyesi Adnan AY’ın aracında da mermi izlerine rastlandı. İSTANBUL Büyükçekmece’de gece saatlerinde sokakta açılan uzun namlulu ve tabancalı ateş bir eve ve araca isabet etti.

Büyükçekmece’de uzun namlulu silahla bir ev ve araca yönelik saldırıSaldırıda AK Parti Büyükçekmece üyesi Adnan AY’ın aracında da mermi izlerine rastlandı. İSTANBUL Büyükçekmece’de gece saatlerinde sokakta açılan uzun namlulu ve tabancalı ateş bir eve ve araca isabet etti. Aracın AK Partili Adnan Ay‘a ait olduğu öğrenilirken evin ise emekli bir doktora ait olduğu öğrenildi.

Olay, Eskice Mahallesi‘nde gece saatlerinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre sokağa araçla gelen şüpheliler bir doktora ait eve ve AK Parti Büyükçekmece İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Ay’a ait araca yönelik uzun namlulu ve tabancalı saldırı gerçekleştirdi. Saldırının asıl hedefinin doktor mu yoksa Ay mı olduğu polis tarafından araştırılıyor. Olay yeri inceleme ekipleri yaptığı çalışmada evin önünde park halinde bulunan araçta mermi ve evin duvarlarında çok sayıda mermiye rastlandı. Polisin olayla ilgili çok yönlü incelemesi devam ediyor.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm