CHP Büyükçekmece ilçe başkanı görevinden istifa etti – Kumburgaz Fm

CHP Büyükçekmece ilçe başkanı görevinden istifa etti

CHP Büyükçekmece ilçe başkanı görevinden istifa etti
  • 0
  • 471
  • 27 Aralık 2022
  • +
  • -

Chp 3. Bölge millet vekilli aday adaylığı için görevinden istifa eden. `Hüseyin Remzi Gökbulak büyükçekmece chp seçmenleri tarafından büyük destek gördü. Uzun süredir başarı ile görevini yapan ve büyükçekmece halkı tarafından sevilen. Hüseyin Remzi Gökbulak Millet vekili adayı olabilmek için görevinden istifa etti.

 

PARTİLİLERDEN BÜYÜK DESTEK GELDİ.

Siyasi hayatına millet vekili olarak devam etme kararı alan chp büyükçekmece. İlçe başkanı hüseyin remzi gökbulak chp ilçe başkanlığından büyük destek gördü. Yıllardır birlikte chp ilçe başkanlığı görevini yürüttüğü mesayi arkadaşları ile nbir araya geldi. Kendisine destek olmak için. Büyükçekmece belediye başkanı Dr Hasan Akgün yanı sıra. İBB Belediye meclis üyeleri katıldılar.

Büyükçekmece belediye meclis üyelerinden Murat Erçağ, Hakan Çebi, Nevzat Sezen katılırken. Bir çok chp eski millet vekilleri ve diğer ilçelerden meclis üyeleri. Hüseyin Remzi Gökbulak için büyükçekmece ilçe binasında yanında bulunarak destek oldular.

Uzun yıllar görev aldığı büyükçekmece ilçe başkanlık görevinden istifa ederek. CHP 3. Bölge millet vekili aday adaylığı için mesayi arkadaşları ile vedalaştı.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm