Dört bin öğrenciye büyükçekmece belediyesi’nden destek – Kumburgaz Fm

Dört bin öğrenciye büyükçekmece belediyesi’nden destek

Dört bin öğrenciye büyükçekmece belediyesi’nden destek
  • 0
  • 196
  • 9 Eylül 2022
  • +
  • -

Büyükçekmece belediyesi dört bin öğrenciye okul ünüforması dağıtırken. İki bin öğrenciye ise okul kırtasiye ve okul çantası dağıttı.

Eğitime ve dar gelirli ailelere destek olmak açısından. Büyükçekmece belediyesi öğrencilere okul ünüforması ve kırtasiye malzemesi okul çantası dağıttı. Velilerin ve öğrencilerin katılımı ile yapılan törende konuşma yapan. Büyükçekmece belediye başkanı Dr. Hasan Akgün eğitim alanında belediyenin öğrencilere yapacağı katkı ve yardımların. Artarak devam edeceğini söyledi.

Büyükçekmece belediyesi sosyal destek hizmet müdürlüğü, Her yıl olduğu gibi 2022 – 2223 yılı eğtim döneminde. Yine öğrencilere destek olmak için okul kırtasiye ve ünüforma, okul çantası dağıttı. Dört bin öğrenciye velilerin talepleri doğrultusunda destek olan büyükçekmece belediyesi. Bu desteğin artarak devam edeceğini belirtildi.

Dağıtım töreninde konuşan büyükçekmece belediye başkanı DR. HASAN AKGÜN çocuklarımıza eğitim desteği ve yardımını. Elimizden geldikce devam ettireceğiz. Ülkemizin memleketimizin ekonomik şartlarını hepimiz biliyoruz. Bizim çocukların eğitimine verdiğimiz her destek. Bu ülkenin geleceği için kutsal bir görevdir. Bu yıl dört bin öğrencinin eğitimine katkı sunduk. Emeği geçen ve sponsorluk yapan dostlarıma, ve bu işi yürüten arkadaşlarıma çok teşekür ederim. Yeni eğitim öğretim yılının sağlık ve başarı ile geçmesini temeni ederim dedi.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm