Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydılar – Kumburgaz Fm

Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydılar

Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydılar
  • 0
  • 344
  • 14 Nisan 2022
  • +
  • -

Önceki ilişkilerinde bir türlü yüzü gülmeyen ünlü şarkıcı Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile 1,5 yıllık birlikteliklerini sonlandırdıktan sonra aradığı aşkı Mehmet Dinçerler’de buldu. Aşklarının başladığı ilk günden bu yana çok konuşulan çift, geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldı.

tv100’ün haberine göre; 15 Mart’ta nişanlanan ve hızlı bir şekilde evlilik hazırlıklarına başlayan ünlü popçu Hadise’nin, Mehmet Dinçerler’in kardeşi Tuğba Dinçerler’in düğününden kısa bir süre önce sevgilisi ile imam nikahı kıydığı öğrenildi.

 

YÜZÜK OLAY OLDU

Hadise, parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile Dinçerler’le nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını duyurmuştu. Ünlü isim, yayınladığı videoya, “Bizim bölümümüz başlasın!” notunu düşmüştü.

Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı alan çiftin sevincine, Dinçerler’in “borç” iddiaları gölge düşürmüştü.

Hadise’ye, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in hediye ettiği 40 bin dolarlık yüzük, ünlü iş adamının alacaklıları tarafından davaya konu olmuştu.

Dinçerler’in alacaklıları, açtıkları davada, “40 bin dolara yüzük alacağına borçlarını ödesin.” demişti.

“ŞAHSIM VE ŞİRKETİMİN BORCU YOK”

Tüm bu yaşananların ardından Mehmet Dinçerler suskunluğunu bozmuştu. Yazılı açıklama yapan iş adamı, takibe alınmış bir borcunun olmadığını söylemişti.

Bu dini nikah olayı bir iddia sadece çift her hangi bir açıklama yapmadı bu konuda 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm