Haftaya damga vuran büyükçekmece’de yaşanan olaylar – Kumburgaz Fm

Haftaya damga vuran büyükçekmece’de yaşanan olaylar

Haftaya damga vuran büyükçekmece’de yaşanan olaylar
  • 0
  • 604
  • 22 Kasım 2022
  • +
  • -

Haberler. Bize sizler tarafından ulaştırılan haberler olarak bölgemiz dışına çıkmadan büyükçekmece bölgesinde. Yaşanan haber değeri taşıyan olayların derlenerek haberleştirildiği. Genel konulardır sizlerde bölgede yaşanan olayları bize whatssapp haber hatına ata bilirsiniz.

Bu haberimiz büyükçekmece kumburgaz dan düğün alanında büyük bir kavga yaşandı. İki tarafın kavgasında. Olay yerine polis ve ambulans’lar sevk edildi.

17 Kasım ve bugün deniz oldukça dalgalı ve sert esen bir rüzgar adeta deniz çoşmuş durumda.

Kumburgaz maddi hasarlı kaza e-5 kumburgaz köprü üzerinde maddi hasarlı trafik kazası yaşandı.

Çakmaklı yolunda bir araç ters yönde giderek trafiği tehlikeye attı.

Deve bağırtan yokuşunda maddi hasarlı trafik kazası yaşandı.

Mimarsinan devlet hastanesi önünde maddi hasarlı trafik kazası yaşandı kazada sürücü de yaralanma olmadı.

Güzelce biimevler yakınında e – 5 te kaza yaşandı. Bir araç sıkıştırma sonuca arkadan çarpmanın etkisi ile yol kenarında bulunan yağmur kanalı ile bariyerler arasında sıkıştı.

Tepecikte bir otomobil kısadan döneyim diyerek. Refuj üzerinden geçmeye kalkınca. Karşı yöne geçmek için Refüj üzerinde takılıp kaldı.

Akşam E – 5 Güzelce mevkisinde yaşanan tarfik kazası hemen ardından aynı noktada bir kaza daha yaşandı.

Fatih mahallesinde yaşanan cinayet ve intihar olayında kan donduran bir gerçek yaşandı. 73 Yaşında olan hüseyin kartabulut 49 yaşında olan eşi Nurten Karabulut öldürdükten sonra intihar etti. Olay sırasında evde olan 8 yaşında kız çocuğunun yanında gerçekleşen bu olay. Kızın polis kapıya gittinde olduğu yerden kalkıp kapıyı açamadı. Polis kapıyı kırarak içeri gire bildi. 

Sinanoba mahallesinde şiddetli fırtına sonrası bir evin çatısı uçtu. Olayda yaralanma yaşanmaması bir mucize oldu.

Türkiye’de emlak otomobil iş ilanı firma ilanları yedek parça ve yüzlerce kategoride ilan verilen. İlan sitesi yedi24ilan.com aynı zamanda e-ticaret ilan sitesi olma özeliği taşımakta. Düşük Komisyon ile ürün satışı yapabileceğiniz. Ücretsiz ilan sitesi. 

Çarmıklı caddesinde maddi hasarlı tarfik kazası yaşanırken. Aracın yol ortasında yan dönmesi nedeni ile tirafik akışında sıkıntı yaşandı kısmen olsada.

Mimaroba mahallesinde yolda su patlağı nedeni ile su yandaki boş alana tzikli bir şekilde akmaya başladı.

Tepecikte sokak ortasında iki grup genç arasında kavga yaşandı. Gençlerin elinde satır ve döner bıcakları olduğu. Ve yaşanan kavga sonucunda bir kısım genç fabrikaya sığınırken. Olayın tepecikli gençler ile esenyurt lu gençler arasında yaşandığı iddia edilmekte.

Gece geç saatlerde başlayan sağnak yağış bir çok noktada yollarda su birikinti olurken araçlar. Yağmurun şideti ile ilerlemekte güçlük çektiler. Büyükçekmece de gök gürültüsü ve geceyi aydınlatan şimşek çakmaları oldukça çok görüldü.

Yoğun yağışın sokaklarda su birikintileri ve bodrum katları bazı yerlerde az miktarda’da olsa su baskınlarına neden olurken. Büyükçekmece’de alt yapının yetersiz olduğu bir kez daha görülmüş oldu.

 

 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm