Havaist kumburgaz havalimanı arasına servis koydu – Kumburgaz Fm

Havaist kumburgaz havalimanı arasına servis koydu

Havaist kumburgaz havalimanı arasına servis koydu
  • 0
  • 504
  • 5 Ekim 2022
  • +
  • -

Silivri’den İstanbul Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yolu Havaist HVİST-7 Silivri hattında otobüs seferlerine başladı.

Havaist otobüsleri Marmara (Silivri) Cezaevi kalkışlı, Silivri Çarşı (Çorlu Durağı), Silivri Terminal, Selimpaşa, Kumburgaz, Çatalca Devlet Hastanesi’ne uğrayarak direkt yolcu taşımacılığına başladı.

SİLİVRİ’DEN İSTANBUL HAVALİMANI 70 TL!

Silivri’ye giden Havaist otobüsleri -2 gelen yolcu katında 7 numaralı perondan kalkacak olup İstanbul Havalimanı-Silivri arası bilet fiyatı 70 TL’dir. Yolcular biletlerini hava.ist web sitesi ile Havaist mobil uygulamasından QR kod oluşturarak alabilir veya belirli ara duraklardan nakit ve araca binişte kredi/banka kartı ile ödemelerini gerçekleştirebilirler.

HAVAİST, son teknoloji ürünleriyle İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul’un birçok noktası arasında konforlu ve ekonomik yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

 

HAVAİST, şehir içi bagajlı yolcu taşımacılığı hizmetine uygun araçlarıyla bu operasyonu yürütmektedir. HAVAİST araçlarının iç dizaynı tamamen yolcu rahatlığı esas alınarak tasarlanmıştır. Periyodik olarak dezenfekte edilen araçlar ayrıca kullandığı çevre dostu yakıt sayesinde doğayı korumaya yardımcı olmaktadır. Son teknolojik ürünlerle kaliteli donatılan araç içi ekranlarda TV-film-dizi vb. hizmetleri ile beraber USB destekli şarj üniteleri ve WI-FI hizmeti sağlanarak yolculuğun keyifli bir hale getirilmesi hedeflenmiştir.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm