Hırsızlar kol geziyor büyükçekmece haber turu – Kumburgaz Fm

Hırsızlar kol geziyor büyükçekmece haber turu

Hırsızlar kol geziyor büyükçekmece haber turu
  • 0
  • 867
  • 9 Aralık 2022
  • +
  • -

Pes dedirten türden bir hırsızlık olayı yaşandı. Büyükçekmece fatih mahallesinde yaşanan hırsızlık olayı bu ne cesaret detirten bir olay. Hırsızların veya hırsızın girdiği bir evde değerli olan eşyalar ve para aldıktan sonra. Ev sahibinin otomobil anahtarınıda alıp olay yerinde otomobille uzaklaştılar.

Devebağırtan yokuş inişte maddi hasarlı trafik kazası yaşandı. Kazaya 3 araç karıştı bir yolcu minibüsü ve iki otomobilin karıştığı maddi hasarlı kaza yaşandı.

Pazar günü saat 14:00 da  celaliye kemal karasu stadında oynanan kumburgazspor u16 takımı ile gençobaspor u16 takımları arasınfa oynanan maçı. Kumburgazspor seyirci ve saha dez avatajı ile 3 – 0 kazandı.

Kredi kartlarında büyük tehlike. Temasız alışveriş sistemi bir çok güvenlik sorunu oluşturmakta. Kredi kartını kaybeden bir kişi kartı bulan kişi tarafından kullanıldı. Yaklaşık 2000 tl üzeri bir marketten alışveriş yapan şahıs daha sonra ortadan kayboldu. 

Pınartepe mahallesinde hırsızlar sabaha yakın girdikleri lüks araçtan bir miktar para ve kıymetli eşyaları çaldıktan sonra olay yerinden uzaklaştılar.

Tepecik sanayi önünde bir otomobili kaldırıma çıkartıp olay yerinden uzaklaşan sürücü ortaya çıkmayınca olay yerine polis ekibi çağrıldı.

Sabah 5:30 gibi fatih mahallesinde bir iş yerine giren hırsızlar yaklaşık 15 bin tl değerinde kablo çalıp ortadan kayboldular.

Büyükçekmece de kaybolan yaşlı adam. Selim özcan sosyal medya da paylaşılınca kayıp diye kısa sürede mimarsinan da olduğu ortaya çıktı.

Büyükçekmece güzelce fabrika durağında halk otobüsü arza yapınca yolcular uzun süre yeni araç gelmesi için beklediler.

Büyükçekmece kültür park’da bir otomobil alev aldı. İtfaye müdahale etse’de araç kullanılamaz halle geldi.

Mimarsinan da bir hırsız olayında. Bir motorsiklet hırsızlığı oldu.

Atatürk mahallesinde bulunan boş metruk binaların çatılarında çocuklar oyun oynarken görüldü. Tehlikeli anlar yaşanma ihtimaline karşı yetkililerin önlem alması gerekiyor.

Büyükçekmece s rampa denen yerde sürekli kazalar meydana gelmekte. Burası için yeni bir proje hayata geçirilmesi önem arz etmekte. 

Büyükçekmece Belediye Meclisi Kasım ayı birinci oturumunu Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün başkanlığında gerçekleştirdi. Başkan Akgün, bir kez daha deprem gerçeğine vurgu yaptı. Yetkililerin artık bu işe bir an önce el atmaları gerektiğini söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde bekletilen Tepecik, Türkoba, Kumburgaz, Celaliye ve Kamiloba bölgelerinin imar planlarını hatırlatarak, İstanbul depremi maalesef korkunç olacak. 7 ile 8 arasında olacak. Çok büyük faturalar ödeyeceğiz. Büyükçekmece’nin canı çok kötü yanacak. Büyükçekmece Belediye’sinin seçilmiş meclis üyeleri ve halk adına yalvarıyorum. Kumburgaz sahilinde binlerce insanımız ölmeden bizim önümüze plan koyun” dedi.

Marin24 sabah saatlerinde dumannlar yükseldi. Yangın çıkması ihtimali ile itfaye olay yerine çağrıldı.

Ücretsiz ilan sitesi süre sınırlaması olmadan ilan verin. Yedi24ilan ilan ver.

 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm