Karagül sitesindeki boş alana çocuk parkı açıldı – Kumburgaz Fm

Karagül sitesindeki boş alana çocuk parkı açıldı

Karagül sitesindeki boş alana çocuk parkı açıldı
  • 2
  • 296
  • 16 Ağustos 2022
  • +
  • -

Büyükçekmece belediyesi aydınlar caddesinde bir çocuk parkı yaptı. Bu parkın çok kısa sürede inşa ederek halkın ve çocukların hizmetine sundu. Bu bölgede ilk çocuk parkı olma özeliği taşıyan bu park. Akşamları özelikle çocukların eğlence alanı olurken anne ve babaların sohbet edip. Spor aletleri ile spor yapma imkanı bulmalarına fayda sağladı.

Kısa sürede belediye ekipleri bölgeye hızlıca park yapımı için dört bir yandan çalışma başlatıp yaklaşık 10 günlük bir süre zarfından. Çocuklar için güzel bir park ve oyun alanı hediye ettiler. Hızlı bir şekilde oyun parkı, spor aletleri, mini futbol sahası, mini basketbol sahası. Ve oturma bankları konuldu.  Ağaçlandırma yapılırken yeşil alanlar içinde ön hazırlıkların yapıldığı. Mevsimsel nedenlerden dolayı çim ekme işlemini bir süre sonra yapılacağı. Ve bu parkın tam anlamı ile halkın hizmetine alınması için her şeyin tamamlanacağı ifade edilmekte.

Bölge halkının bu hizmet için mutlu oldukları. Ve bunun çok iyi olduğu belediyenin bunu yaparak ev hanımlarının çocukları için bir oyun alanı olduğu için. Bayanların çocukları parka getirirken diğer yandan spor yaparak komşu sohbetleri ile güzel vakit. Geçirdikleri için iyi bir hizmet olduğu yönünde hem fikir içerisindeler.

BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER MAHALLE MUHTARI FAZLI ÜSTÜN

Mahhalemize yapılan bu hizmetten dolayı. Belediye başkanımız Sayın Dr Hasan Akgün‘ne mahallem burada büyük çaba gösteren azalarım. Ve şahsım adına yürekten teşekür eder bu tür hizmetlerin devamını önemle rica ederim.

 

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

2 adet yorum - “Karagül sitesindeki boş alana çocuk parkı açıldı”

  1. Aydınlar caddesi karagül sitesi yanına yapılan bu güzel park için. Önce büyükçekmece belediye başkanı Dr Hasan Akgün ve mahale muhtarı fazlı üstün ve belediye çalışanlarına teşekür ederiz. KUMBURGAZFM .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm