KUMBURGAZ FM RADYO KESİNTİSİZ MÜZİK – Kumburgaz Fm

KUMBURGAZ FM RADYO KESİNTİSİZ MÜZİK

KUMBURGAZ FM RADYO KESİNTİSİZ MÜZİK
  • 0
  • 973
  • 20 Ağustos 2022
  • +
  • -

KUMBURGAZ FM RADYO DİNLENİR.

Kumburgaz fm radyosu 1 Şubat 2022 tarihinde yayın hayatına başlarken prensip olarak az muhabbet. Çok müzik olarak belirlemiştir. 24 Saat kesintisiz bir müzik yayını ile yayın hayatına başlamıştır. Değişken saatler içerisinde müzikler çalması ve bir çok radyonun çalmayı unutmuş oldukları ve zamanında kitlelerin diline melodi olmuş şarkılara yer vermekte.

KUMBURGAZFM ARABESK MÜZİK

Kumburgaz fm radyo arabesk müzik çalma saatleri değişmekle birlikte. Ama her akşam saat 20:00’da ful sabaha dek bir birinden güzel damar arabesk şarkılara yer vermekteyiz. Kimlermi var derseniz cevabımız kimler  var Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Cavit Karabey,  Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Ümit Besen, Alihan, Mahsun Kırmızıgül, Ahmet Kaya, Güllü,Gülden Karaböcek, Kibariye, Kamuran Akkor. Ve radyomuzu dinledikçe sizi hem maziye götürürken bir çok şarkıyı yıllar sonra Kumburgaz fm radyo’da dinleme ikanı bulacaksınız. İddia ediyoruz saatlerce hiç sıkılmadan müzik dinlemenin keyfine varacaksınız.

KUMBURGAZ FM POP MÜZİK

Pop müzik bizde fazla yer  vermesekte zaman zaman çaldığımız bir ama pop müzik. Yayınına geçtiğimizde oldukça seçiciyiz. 80 Ler ve 90 sanlarda yapılmış olan müzik listelerinde ilk sıralarda yer almış. Aylarca radyolarda liste başı olmuş pop müzik şarkıları ile bir yayın yapmayı tercih ediyoruz.

KUMBURGAZFM TÜRK HALK MÜZİĞİ YAYINI

Türküler bizim özümüz ve beklide ülkemizde ozanlık geleneğinden sonra ilk yer edinmiş müzik dalıdır. Bir neşet ertaş arif sağ musa eroğlu belkız akkale Nuray hafiftaş kamil sönmez ve bir çok ismin harmanladığımız bir türküler ile adına yer veremediğimiz bir birinden değerli türk halk müzik sanatçıların seslendirdiği türküler Kumburgaz fm radyo’da dinlenir.

KUMBURGAZ HABER SON DAKİKA HABERLER

Müzik dinlerken Büyükçekmece bölgesini kapsayan haberleri bir tek kumburgazfm.com radyo web sitemizde bulacaksınız. Toplumu ilgilendiren haberlerin yanı sıra farkındalık yaratıcı haberler paylaşımlar ile her kesimi kucaklayan bir yapımız ile habercilikte. Bölgemizde bizde varız. Büüyükçekmece son haberler Kumburgaz fm haberde.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm