Kumburgaz sahilerinde denize pis su akıyor – Kumburgaz Fm

Kumburgaz sahilerinde denize pis su akıyor

Kumburgaz sahilerinde denize pis su akıyor
  • 1
  • 488
  • 28 Nisan 2022
  • +
  • -

Kumburgaz sahilerinde denize pis su akıyor. Yetkilileri bu duruma duyarlı olmaya davet ediyoruz. Güzel uzun sahileri olan kumburgaz yaz ayının gelmesi ile nufüsü artmaya başladı. Ama büyük bi sorun tatilcileri bekliyor.

Kumburgaz sahilerinde denize pis su akıyor halk bu konuda çok şikayetçi. Bu konu hem bize dile getirmemiz için hemde sosyal medyada sıkça konuşulan bir konu olması ve gerekli yerlerin aranmasına ramen henüz bir çözüme kavuşmadığı konuşuluyor. Bizde kumburgaz fm olarak sahilerimize gerekli ilginin yatırımın yapılması için buradan yetkililere seslenmek istiyoruz.

TEMİZ SAHİL TEMİZ KUMSAL TALEBİNDE KUMBURGAZ SAKİNLERİ.

Yaz sezonu açılmadan bu denize salınan veya bir şekilde denize akan. Atık suların bir an önce bu konuya yetkililern el atması ve sahil boyunca bulunan atık su bacalarının bazılarında kaçak olduğu. Ve bunlardan sızan atık suların denizde kirlilik ve sağlığımızı. Tehdit eder diye endişe duyan bölge halkı bütün yetkili kurum ve kuruluşları göreve davet ediyor.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

1 adet yorum var “Kumburgaz sahilerinde denize pis su akıyor”

  1. Sahiller ortak kulanım alanlarımızdır doğa hepimizin ortak paydasıdır. Onun için yetkililer kimse göreve davet ediyoruz. Bu işin siyaseti olmaz devlet belediyeler denizcilik bakanlığı kime ne sorumluluk düşüyorsa herkesin bu taşın altına elini koyması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm