Kumburgaz sahilleri çadırlar ile doldu – Kumburgaz Fm

Kumburgaz sahilleri çadırlar ile doldu

Kumburgaz sahilleri çadırlar ile doldu
  • 3
  • 359
  • 25 Temmuz 2022
  • +
  • -

Kumburgaz sahiller son zamanda çadır kurup sahili mesken tutan kişiler ile dolup taşmaya başladı. Bu yüzden kumburgaz da yaşayan ve sahil kesimlerinde oturan site sakinleri bu konularda çok şikayet etmekte.

SAHİLLERDE WC YOK!

Geçtiğimiz günlerde belediyenin sahillerde şezlong şemsiyeleri toplaması ve belli bir düzen sağlamak için yapmış olduğu çalışmanın sonucunda. Sorun olduğu gibi bir adım daha ileri gitmiş durumda. Tatil için gelip konaklayan tatilciler. Sahilleri çadır kentlere dönüştürdü. Sahillerde bir çok noktada wc bulunmadığı için denizin içinde bu ihtiyaçlarını giderdikleri iddialar arasında.

BÖLGE HALKI BU DURUMDAN RAHATSIZ.

Çadır kuranlar yüzünden her tarafta wc olmadığından dolayı kötü kokuların oluştuğu ve denize giremez olduklarını ifade eden kişiler. Buna bir an önce çözüm bulunması gerektiğini ifade ederken yetkililerin bu işe el atmalarını. Buna bir çözüm bulmalarını istemekteler.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

3 adet yorum - “Kumburgaz sahilleri çadırlar ile doldu”

  1. Kumburgaz sahiller son zamanda çadır kurup sahili mesken tutan kişiler ile dolup taşmaya başladı. Bu yüzden kumburgaz da yaşayan ve sahil kesimlerinde oturan site sakinleri bu konularda çok şikayet etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm