Kumburgaz’da bir çocuk su kuyusuna düştü – Kumburgaz Fm

Kumburgaz’da bir çocuk su kuyusuna düştü

Kumburgaz’da bir çocuk su kuyusuna düştü
 • 0
 • 233
 • 23 Haziran 2022
 • +
 • -

Kumburgaz’da yaşanan olayda ordu 1 sokakta bir çocuk su kuyusuna düştü. Olay yerine sevk edilen itfaye ve polis ekipleri çalışma başlattı. Çocuğun sağlık durumu iyi. Tatilde lütfen çocuklar konusunda hassas olalım.

 1. Büyükçekmece zabıta ekipler sahilerde ortak kullanım alanlarını denetlemelerde bulundu. Haksız işgal edilmiş alanları halkın kullanımına açtı.
 2. Silivri kumburgaz arasında istanbul yönünde bir otomobil tır ile çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
 3. Büyükçekmece adliye önünde fenalaşan yaşlı bir adam ambulans ile hastaneye kaldırıldı.
 4. Büyükçekmece belediye başkan yardımcısı, Başak Sancar’ın kayın pederi Raif Sancar vefat etti. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz kumburgaz fm radyo.
 5. Büyükçekmece belediyesi başkanı dr. Hasan Akgün’nün katılımı ile büyükçekmece kordon boyu. Egemenlik gençlik merkezi ve müzesi inşaat tabliye betonu döküldü.
 6. Mimaroba açıklarında deniz adeta küçük yosun adacıkları oluştuğu ve yetkililerin el atması konusunda bizlere gelen bilgiler bu yönde.
 7. Cumhuriyet halk partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın saat 15 : 30’da büyükçekmece sahil çalışmalarınını. İncelemek ve son durum hakkında bilgi almak için büyükçekmece’ye geliyor
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm