Kumburgaz’da bir kişi silah ile bacağından yaralandı – Kumburgaz Fm

Kumburgaz’da bir kişi silah ile bacağından yaralandı

Kumburgaz’da bir kişi silah ile bacağından yaralandı
 • 5
 • 344
 • 22 Haziran 2022
 • +
 • -

Kumburgaz’da Silahla Yaralama vakası meydana geldi akşam saatlerinde bir kişi bacağından silahla yaralandı. Olay yerine saplık ekipleri sevk edilirken polis inceleme başlatı. Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri yaralıyı hastaneye kaldırdı.

Kumburgaz’daki silah ile yaralamanın kahvenede çıkan bir tartışma sonusu sokağa taşması. Sonucu tartışanlardan biri silah ile tartıştığı şahsı bacağından vurarak yaraladığı. Ve yaralı hastaneye kaldırılırken ateş eden kişi olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

 1. Silivri kumburgaz arasında istanbul yönünde bir otomobil tır ile çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
 2. Büyükçekmece adliye önünde fenalaşan yaşlı bir adam ambulans ile hastaneye kaldırıldı.
 3. Kumburgaz, Tepecik, Kültür Park otluk alanlarda yangınlar yaşanmakta itfaye müdahale ediyor her üç yangına’da.
 4. Kumburgaz’da Silahla Yaralama vakası meydana geldi akşam saatlerinde bir kişi bacağından silahla yaralandı. Olay yerine saplık ekipleri sevk edilirken polis inceleme başlatı.
 5. Büyükçekmece belediye başkan yardımcısı, Başak Sancar’ın kayın pederi Raif Sancar vefat etti. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz kumburgaz fm radyo.
 6. Büyükçekmece belediyesi başkanı dr. Hasan Akgün’nün katılımı ile büyükçekmece kordon boyu. Egemenlik gençlik merkezi ve müzesi inşaat tabliye betonu döküldü.
 7. Mimaroba göbekte maddi hasarlı kaza meydan geldi.
 8. Büyükçekmece Belediye başkanı Dr. Hasan Akgün büyükçekmece sahil kordon boyu şantiye alanında incelemelerde bulundu. Vatandaşlar ile sohbet edip sorunları dinledi.
 9. Büyükçekmece Göl havzasına kaçak moloz harfiyat döken bir kamyon belediye zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Araç ve sürücüsü hakkında işlem uygulandı.
 10. İstanbul yönüne giden bir araç devebağırtan yokuşunda bariyerlerin üzerine çıktı.
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

5 adet yorum - “Kumburgaz’da bir kişi silah ile bacağından yaralandı”

 1. Büyükçekmece belediyesi başkanı dr. Hasan Akgün’nün katılımı ile büyükçekmece kordon boyu. Egemenlik gençlik merkezi ve müzesi inşaat tabliye betonu döküldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm