Kumburgazfm müzik radyo sohbet istek hepsi bir arada – Kumburgaz Fm

Kumburgazfm müzik radyo sohbet istek hepsi bir arada

Kumburgazfm müzik radyo sohbet istek hepsi bir arada
  • 0
  • 179
  • 24 Şubat 2022
  • +
  • -

Kumburgaz halkının sesi olmaya onlara müzik ihtiyaçlarına cevap vermeye yaz aylarında sahillerden en fazla dinlenen internet radyosu olmaya talibiz.  Zaman zaman canlı istek programlarımız ile sizlerin mesajları ile sevdiğiniz şarkıları çalıp mesajlarınızı yayınlamak için bizi internet ortamında yedi 24 dinleye bilirsiniz.

Canlı istek saatlerimiz akşam saatlerinde olacak. Siz kumburgazfm dinleyicilerinin istekleri doğrultusunda müzikler çalıp sizin mesajlarınızı yayınlayacağız.

AKŞAM ARABESK MÜZİK SAATİ

Akşam saatleri saat 20:00 ile 22:30 saatleri artasında sizlerin istek şarkılarına yer vereceğiz. Onun dışında akşam saatleri arabesk müziğin hafızalara kazınmış şarkıları ile bir çok hit olmuş şarkının yanı sıra unutlmaya yüz tutumuş damar şarkılar ile devam edeceğiz.

SABAH HAREKETLİ ŞARKILAR

Güne hareketli şarkılar ile başlayıp sizi güne neşeli dinç bir şekilde uyanmanıza göne pozitif başlamanıza müzik terapi ile başlayacağız.

POP MÜZİK YAYIN SAATİ

Saat 11:00 de başlayıp ara ara değişiklik yapsak’da nadiren gün içi pop müzik yayınımız devam edecek.

Pop müzik bizde 80 lerde başlayan 90 sanlarda tavan yapan ve bir çok güzel eserin ortaya çıktığı yıllar olarak hafızamızda yer etti.  90 Sanllarda sezen aksu ve el attığı bir çok sanatçı ortaya çıktı bunlar arasında Sertap Erener, Levent Yüksel, Yıldız Tilbe, Tarkan gibi isimler başı çeksede. Bir şarkı ile üne kavuşanlarda oldu örnek vermek gerekirse Mirkelam bir klip ile hafızalarda yer edini. Bunlar arasında en ilginç olanlardan bir diğeri Rafet El Roman oldu. Birde ilginç müzik kollarıda çıktı pop adı altında Bilo Ağa gibi Grup Vitamin, Barbaros Hayretin gibi ben sizin babanızım derken diğer yandan yonca evcimik aboneyim adlı parça ile müzik listelerinde yer aldı.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm