On kasım gününe yakışmayan bir manzara – Kumburgaz Fm

On kasım gününe yakışmayan bir manzara

On kasım gününe yakışmayan bir manzara
  • 0
  • 278
  • 10 Kasım 2022
  • +
  • -

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü tüm ülkemizde olduğu gibi .Büyükçekmece’de çeşitli merkezi alanlarda anıldı. Ama mimaroba batıköy kemal mustafa  bulvarında ilk göbekte bulunan. Atatürk büstü önünde yapılan anma etkinliği. Anıtın bakıma alınmış olması nedeni ile inşaat iskelesi ile etrafının tahtalar ile kapalı olması. Bu güne yakışmayan bir görüntü oluşturuldu.

Bakım neden daha önce yapılmadığı ve bu güne bitirilmediği törene katılanların tepkisi ile gündem oldu. Bu bakım olayını neden daha önce bitirilmediği 10 kasımda bu görüntünün hiç güzel bir görüntü olmadığı. Bundan ötürü bu görüntü bu güne yakışmayan bir on kasım olarak gerçekleşti.

Biz türk milleti değerlerine sahip çıkan vatan millet toplumcu bir ülkeyiz. Buradaki görüntü hiç hoş bir görüntü değil bu işin 10 kasım gelemeen bitirilmesi gerekirdi. Türk milleti bayram temizliğini bile aylar öncesinden yapar ve o gün her şey eksiksiz ve tamamdır. Ama bu görüntü üzücü ülkemizi kuran bize bir vatan armağan eden bir lider böyle bir günde bu şekilde anılmıyacaktı.

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm