Radyo kumburgaz fm reklam vermek – Kumburgaz Fm

Radyo kumburgaz fm reklam vermek

Radyo kumburgaz fm reklam vermek
  • 0
  • 226
  • 13 Nisan 2022
  • +
  • -

Günümüz teknolojisi ile her geçem gün reklam plartformları çeşitlilik göstersede hedef kitlelere ulaşmak için bölgesel veya genel bir hedef kitlesi yakalamak ve ulaşmak için reklam verilmesi. Markanızı ürünlerinizi vermiş olduğunuz hizmetleri duyurmak ve tanıtımını yaptırmak için oldukça önemli katkı verir reklam vermeniz.

REKLAM VERMENİN AVANTAJLARI NELERDİR

Reklam vererek işinizi cidiye aldığınızı gösterir. Markanızı tannıtma’nıza yardımcı olurken olurken farkındalık yaratarak. Güven vermiş olursunuz.  Bir kişinin reklamınızı görmesi ve dinlemesi size her zaman artı puan olarak geri döner. Hedef kitle yakalamak için güzel bir iş yeri kurmak eğitimli işinin ehli personel ile çalışsanız’da kısa sürede size istediğiniz ölçüde geri dönüşü olmaya bilir. Reklam vermeniz bir radyo kanalında 7 den 70 mişe herkesin dikkatini çekecektir. Sizi rakiplerinizin karşısında bir adım öne çıkartırken bir marka olma ve bilinirliğinizi artıracağının yanı sıra işlerinizi artırıp kazancınızı o ölçüde artıracaktır.

KUMBURGAZ FM SESLİ REKLAM VERMEK

Kumburgazfm radyosuna reklam vermek için sesli olarak iletişim adreslerimizden bize ulaşmanız olacaktır. Sesli reklam için tercih edilen süre 20 saniye ile 30 saniye arasında sesli reklam vermeniz olacak. Kısa olması reklam verme amacınızı kimseyi sıkmadan iletmek için kısa ve etkili sözler ile zihinlere hafızalarda iz bırakmak  olacak.

GÖRESEL REKLAM VERMEK KUMBURGAZ FM RADYO’DA

Üste vermiş olduğumuz reklam banner bu reklam türü görsel reklam vermek diye adlandırlır. Bu tarz bir reklam verme tercihiniz olursa bize iletişim adreslerimizden ulaşarak size detayları anlatıp gerekli bilgileri aldıktan ve size gerekli bilgileri verdikten sonra 15 günlük veya aylık olarak yapacağımız ücretlendirmeden sonra reklamları’nızı kumburgaz fm radyo sitemizde göstermeye başlayacaktır.

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm