Ünlü olmanız bizim değerlerimize saldırmanızı meşru kılmaz – Kumburgaz Fm

Ünlü olmanız bizim değerlerimize saldırmanızı meşru kılmaz

Ünlü olmanız bizim değerlerimize saldırmanızı meşru kılmaz
  • 0
  • 162
  • 3 Nisan 2022
  • +
  • -

Sinema ve ya dizi oyuncusu veya komedyen olmanız veya komedyen eşi olmanız değerlerimize saldırma’nızı haklı göstermez. İnançsız dünyada tek bir varlık yoktur. Son örneği ise berfu yenerler’in sosyal medya paylaşımı ile geldi.

RAMAZAN POSTU ATIYORUM

Ramazan postu atıyorum diyerek bir video paylaşan berfu yenerler dalga geçer gibi bir video paylaşması tepkilere neden oldu saygısızca ramazan ayına yakışmayan bir paylaşım tepkileri topladı. İki fazla beğeni bir kaç takipçi için yapılan bu paylaşım tepkiler topladı. Henüz berfu yenerler bu video yu kaldırmadı.

Bu paylaşım oldukça fazla sayıda tepki çekerken bunu yorumlarına yansıtanlar oldu yakışmadı hoş olmadı ramazan ayınıa yakışmayan bi paylaşım oldu gibi yorumlar tepkiler geldi. Burada kimse tiye almaya hakkı yoktur bu hakkı kendinde bulan kişi ya unutulmamak için yada gündemde kalmak için böyle bir paylaşım yapar reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı bu kez ters tepti. Hedefine ulaşmaktan uzak aksine berfu yenerler ve eşinin işlerine belki zarar verecek bir paylaşım oldu.

 

Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz ? Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kumburgaz fm