GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ – Kumburgaz Fm

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kumburgaz fm gizlilik sözleşmesi ve koşulları.

Girmiş olduğunuz web sitesi Kumburgaz fm tarafından işletilmektedir. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlara tabidir.

Bu web siteyi kullanmakta ve web site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı  talep etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Kumburgazfm , ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Kumburgaz  Fm , ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Kumburgaz fm , destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır. Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Kumburgaz fm sorumlu tutulamaz.

Kişisel bilgilere sadece yetkili kumburgazfm  personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Kumburgazfm  anonimleştirilmiş istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum vb) iş süreçlerinin iyileştirilmesi, tüketici analizleri vb amaçlarla kullanabilir. Bu web sitesinin telif hakları Kumburgaz fm aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek ve kullanmakla,Kumburgazfm ’nın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, kumburgazfm  ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder.kumburgazfm

bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kullanıcılar, Internet üzerinden  işlemleri yapmaları halinde, sorulan sorulara doğru ve eksiksiz cevap vereceklerini, aksi halde sigorta sözleşmesinden doğan haklarını kaybedeceklerini kabul ederler. Kumburgazfm  bu durumda yasal yollara başvuru hakkını saklı tutmaktadır. Bu site, içeriği kumburgazfm  tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir.

Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden kumburgazfm  sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden kumburgazfm  sitesine link verildiğinde kumburgazfm ´nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. Kumburgazfm , yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kumburgaz fm

Saygıla

Kumburgaz fm